Aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy Radzymin – MÓJ RADZYMIN

Dostęp do informacji jest w obecnych czasach dobrem nieocenionym. Nowe technologie dają coraz więcej możliwości swobodnego kontaktu i dostępu do źródeł wiedzy. Gmina Radzymin idzie z duchem czasu i oddaje w Państwa ręce narzędzie dzięki, któremu będą Państwo zawsze dobrze poinformowani a komunikacja z Urzędem stanie się prosta i intuicyjna.

Przestawiamy aplikację mobilną MÓJ RADZYMIN.

Aplikacja Podzielona jest na dwie sekcje adresowane do mieszkańców oraz osób, które chciałyby lepiej poznać piękno gminy Radzymin. Mogą to być zarówno mieszkańcy jak i turyści. 

DLA MIESZKAŃCA

Sekcja "Dla mieszkańca" zawiera najbardziej potrzebne funkcjonalności z punktu widzenia osób, które mieszkają na terenie naszej gminy i zależy im na rzetelnej informacji.

  • E-URZĄD – jest to moduł pozwalający na przeniesienie się bezpośrednio do Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta. Jest to miejsce gdzie, w prosty i intuicyjny sposób mogą załatwić Państwo wiele spraw urzędowych, bez wychodzenia z domu. 
  • ZGŁOŚ USTERKĘ – jeśli na swojej drodze spotkają Państwo nielegalne wysypisko, dziurę w jezdni, zepsutą lampę lub porzucony wrak samochodu -  kilkoma kliknięciami zgłoszą to Państwo do właściwej jednostki. Wystarczy opisać sytuację, zrobić zdjęcie i podać lokalizację (dlatego tak ważne, jest aby przy instalowaniu aplikacji udzielić pozwolenia na udostępnienie lokalizacji), a my zajmiemy się daną sprawa. Podczas przesyłania informacji jest możliwość pozostawienia adresu e-mail. Służy on tylko do komunikacji zwrotnej, żadne dane nie są zbierane przez naszą aplikacje.
  • WYWÓZ ŚMIECI – czyli harmonogram wywozu odpadów bezpośrednio na Państwa telefonie. W prosty sposób możemy wyszukać lub wpisać nazwę swojej ulicy lub miejscowości. Ustawić przypomnienie i już nie zastanawiać się „kiedy odbierają zmieszane?”. Co więcej, aplikacja także pomoże w segregowaniu odpadów, kiedy dopadną nas wątpliwości – gdzie powinniśmy umieścić butelkę szklaną a gdzie PET.
  • AKTUALNOŚCI i WYDARZENIA – dwa bardzo ważne moduły w naszej aplikacji. Aktualności - to wszelkie informacji jakie publikowane są na stronie i w mediach społecznościowych Gminy Radzymin. Tutaj dowiedzą się Państwo o wszelkich zagadnieniach z obszaru gospodarka odpadami, ochrony środowiska, planowania przestrzennego, edukacji i opieki zdrowotnej, spraw społecznych, transportu publicznego i wielu innych tematów.
    Wydarzenia – atrakcje na zbliżający się weekend, koncerty, wystawy, spektakle teatralne, warsztaty dla dzieci etc. Podane w przyjaznej, intuicyjnej formie.

DLA TURYSTY

W sekcji „Dla turysty” – także chcemy zadbać o Państwa wolny czas oraz zachwycić pięknem gminy Radzymin, turystów odwiedzających nasze tereny.

  • MAPA I MIEJSCAmapa zaprowadzi nas szlakiem rowerowym i wskaże ciekawe obiekty, które możemy zobaczyć po drodze. Pokaże nam zabytki, place zabaw, boiska i obiekty sportowe oraz miejsca gdzie możemy coś zjeść. Miejsca – tutaj możemy zaplanować swoją wycieczkę. Znajdziemy obiekty historyczne i sportowe, gastronomię i wiele innych. Wybierając daną kategorię możemy poruszać się tylko w interesującym nas  obszarze np. placów zabaw na terenie naszej gminy. Dodanie do ulubionych gwarantuje zapamiętanie danego miejsca czy trasy. 
  • TRASY – czyli interaktywna sieć ścieżek rowerowych, która daje możliwość wyświetlania tras rowerowych z danego obszaru. Szlaki podzielone na kategorie i oznaczone kolorami. Przy każdej trasie znajdą Państwo informacje o trudności szlaku, czasie przejazdu oraz długości wyrażonej w km.

 

 

Aplikacja jest dostępna dla systemów:


Google2.jpeg           App store2.jpeg


POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ JUŻ DZIŚ!

Na skróty

Przewiń do góry