KONSULTACJE SPOŁECZNE w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wołomińskiego

Zarząd Powiatu Wołomińskiego zaprasza mieszkańców powiatu wołomińskiego do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wołomińskiego

I etap konsultacji to zgłaszanie wniosków /opinii /uwag /propozycji zmian do załączonego projektu uchwały Rady Powiatu Wołomińskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Wołomińskiego – prosimy o skorzystanie z „FORMULARZA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH”, który dostępny jest na stronie: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-wolominski/ustalenie-rozkladu-godzin-pracy-aptek-ogolnodostepnych-na-terenie-powiatu-wolominskiego  zakładka Co robimy / Konsultacje społeczne / rok 2022.

Projekt ww. uchwały został przygotowany zgodnie ustawami o samorządzie powiatowym oraz prawo farmaceutyczne, aby umożliwić mieszkańcom powiatu wołomińskiego wyrażenie zdania na temat proponowanego harmonogramu.

Na podanej stronie zamieszczono także uchwałę Zarządu Powiatu Wołomińskiego w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu dokumentu oraz Kalendarz czynności związanych z przeprowadzeniem konsultacji społecznych.

 

Wnioski /opinie /uwagi /propozycje zmian projektu dokumentu można zgłaszać w terminie do dnia 16 września 2022 r. na „FORMULARZU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH”

 1. za pośrednictwem Internetu,
 2. pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Wołominie
  Wydział Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej
  ul. Prądzyńskiego 1, 05-200 Wołomin,
 3. osobiście: w siedzibie Starostwa
  Wydział Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej
  Wejście D parter pokój nr 03,
  tel. (22) 346-11-42.

 

Pliki do pobrania: 


PDFUchwała Zarząd- harmonogram pracy aptek.pdf (386,92KB)
PDFZałącznik nr 1 do uchwały Uchwała Rady Powiatu projekt.pdf (813,90KB)
ODTZałącznik nr 2 do uchwały nr 2022.odt (7,82KB)
PDFZałącznik nr 3 do uchwały nr.pdf (383,14KB)
ODTZałącznik nr 3 do uchwały nr.odt (10,13KB)

Na skróty

Przewiń do góry