Program Partnerski Radzymińskiej Karty Mieszkańca

Program Partnerski Radzymińskiej Karty Mieszkańca jest skierowany do firm, które działają na terenie Gminy Radzymin i chcą zachęcić mieszkańców - posiadaczy karty - do korzystania ze swoich usług. Program Partnerski powstał wraz z Radzymińską Kartą Mieszkańca w 2017 r. i od początku bierze w nim udział kilkadziesiąt firm. Listę firm partnerskich i korzyści, jakie oferują posiadaczom karty, można znaleźć na stronie: www.rkm.radzymin.pl/nasi-partnerzy.

Korzyści dla Partnerów programu "Radzymińska Karta Mieszkańca"

Firmy partnerskie Radzymińskiej Karty Mieszkańca zyskują:

  • promocję i wizytówkę firmy na stronie www.rkm.radzymin.pl, która jest w całości poświęcona korzyściom dla tysięcy posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca;
  • promocję w gminnych mediach elektronicznych: na stronie www.radzymin.pl i na profilu Gminy Radzymin na Facebooku;
  • możliwość publikacji informacji o firmie na łamach gminnego biuletynu informacyjnego „Radzyminiak”;
  • promocję w materiałach promocyjno-informacyjnych nt. karty, wydawanych przez Gminę Radzymin i dystrybuowanych na jej terenie; 
  • możliwości współpracy promocyjnej z samorządem podczas wydarzeń i imprez gminnych lub przy wykorzystaniu innych kanałów komunikacji gminy z mieszkańcami.

Do współpracy serdecznie zapraszamy firmy, które chcą wykorzystać popularność Radzymińskiej Karty Mieszkańca i zyskać grupę wiernych klientów. Od firm partnerskich oczekujemy:

  • preferencyjnego traktowania posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca i zapewnienia im korzyści przy zakupach, zgodnie z deklaracją i porozumieniem z Gminą Radzymin
  • oznaczenia punktu sprzedaży lub miejsca świadczenia usług informacją o uczestnictwie w programie (wzory graficzne, naklejki, plakaty, itp. zapewnia gmina);
  • opublikowania w swoich materiałach promocyjnych informacji o honorowaniu Radzymińskiej Karty Mieszkańca oraz o Państwa specjalnej ofercie dla posiadaczy karty.

Aktualny regulamin współpracy z Partnerami Programu RKM został wprowadzony Zarządzeniem nr 0050.61.2020 Burmistrza Radzymina z dnia 16 czerwca 2020 roku - kliknij, aby pobrać: PDFRegulamin współpracy z Partnerami Programu "Radzymińska Karta Mieszkańca" (625,23KB). Więcej informacji nt. Radzymińskiej Karty Mieszkańca znajdą Państwo na stronie www.rkm.radzymin.pl oraz na gminnej stronie BIP.

Jak przystąpić?

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz: 22 667 68 48, biznes@radzymin.pl, rkm@radzymin.pl

Działasz na terenie Gminy Radzymin?

Zostań Partnerem Radzymińskiej Karty Mieszkańca i zwiększ rozpoznawalność swojej marki!

nalepka dla partnerów screenshot.jpeg

O Radzymińskiej Karcie Mieszkańca

Radzymińska Karta Mieszkańca cieszy się ogromną popularnością - wydano już około 17,5 tys. kart, zaś na dziś aktywnie korzysta z niej około 10 tys. posiadaczy (kartę trzeba aktualizować co 2 lata, za wyjątkiem osób po 65 roku życia). Z kartą mieszkańcy mają dostęp do szeregu usług publicznych lub ulgi w korzystaniu z takich usług (np. bezpłatne przejazdy komunikacją gminną, wstęp na gminne obiekty sportowe, Bon Malucha, i wiele innych), mogą ze zniżką kupić bilety na koncerty i wydarzenia, a także zakodować na niej bilet okresowy ZTM Warszawa z najwyższym rabatem. Szczegółowe informacje o zasadach wydawania karty i korzyściach, które płyną z jej posiadania, znajdą Państwo na stronie www.rkm.radzymin.pl.  

Od 5 lipca do 8 sierpnia 2022 r. zapraszamy firmy partnerskie do wypełnienia ankiety!

Do 8 sierpnia 2022 r. zbieramy Państwa opinie nt. dotychczasowego działania Programu Partnerskiego Radzymińskiej Karty Mieszkańca oraz pomysły na przyszłość. Zachęcamy wypełnienia ankiety - PRZEJDŹ DO ANKIETY lub dowiedz się więcej:

Na skróty

Przewiń do góry