„Poznaj Polskę” - wsparcie finansowe na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki

Gmina Radzymin otrzymała wsparcie finansowe na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę”. Przyznane przez Ministra środki finansowe przeznaczone zostały na dofinansowanie 7 wycieczek zorganizowanych przez n/w jednostki oświatowe:

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr.1 im. ppłka pilota Mariana Pisarka w Radzyminie wyjechały na 2 wycieczki jednodniowe do Torunia i do  Żelazowej Woli,

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr.2 im. Michaliny Chełmońskiej Szczepankowskiej w Słupnie wyjechały na  1 wycieczkę jednodniową do Torunia,

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciemnem wyjechały na 3 wycieczki jednodniowe do Łodzi,  Kazimierza Dolnego, Puław, Torunia i dwudniową wycieczkę do Biskupina, Gniezna, Poznania.

 

Przedsięwzięcie wspomogło realizację podstaw programowych i urozmaiciło zajęcia lekcyjne dzięki czemu nauka nabrała praktycznego wymiaru poprzez odkrywanie śladów historii. Szczegółowe opisy z wycieczek znajdują się na stornach szkoły.

Belka Poznaj Polskę.png

Na skróty

Przewiń do góry