Targi Pracy PUP Wołomin 6-7 czerwca 2022, zgłoszenia dla Pracodawców do 31.05.2022

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie serdecznie zaprasza Pracodawców i Przedsiębiorców, którzy obecnie oferują wolne miejsca pracy lub są zainteresowani pozyskaniem pracowników, do udziału w Targach Pracy, które odbędą się w dniach 6 i 7 czerwca 2022 roku w godz. 11.00 - 15.00 na terenie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wołominie przy ul. Ogrodowej 1a, 05-200 Wołomin.

Wydarzenie jest okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu przedsiębiorców z osobami poszukującymi zatrudnienia.

W trakcie Targów Pracy osoby bezrobotne i poszukujące pracy będą miały szansę zapoznania się z zakresem/profilem działalności firm, poznania zasad rekrutacji, złożenia dokumentów aplikacyjnych, a także zaprezentowania się we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych.

Dla Pracodawców i Przedsiębiorców jest to niepowtarzalna okazja do wymiany informacji i promocji. Pracodawcy są proszeni o przygotowanie szczegółowych informacji nt. swoich ofert pracy, stanowisk, procesu rekrutacji, itp. W związku z aktualną sytuacją organizatorzy proszą też o uwzględnienie stanowisk pracy dla obywateli Ukrainy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zarówno dla Pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Ilość miejsc dla wystawców jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Formularze zgłoszeń można przesyłać do dnia 31 maja 2022 roku pocztą elektroniczną: targi.pracy@pup.wolomin.pl lub faksem 22-763-73-06.

Szczegółowych informacji udziela Pośrednik Pracy: p. Agnieszka Gruszczyńska, tel. (22) 763 73 20.

Więcej informacji na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie.

Na skróty

Przewiń do góry