Ogłoszenie wyników konkursu Victoria Biznesu 2021 na Radzymińskim Spotkaniu Biznesu w dn. 03.03.2022, rejestracja udziału

3 marca 2022 r. odbędzie się galowe Radzymińskie Spotkanie Biznesu, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki pierwszej edycji konkursu „Victoria Biznesu”. Spotkanie odbędzie się w Scenie Cegielnia, al. Jana Pawła II 193, Radzymin/Cegielnia. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli i menedżerów firm do rejestracji na spotkanie, informacje poniżej.

Program Radzymińskiego Spotkania Biznesu w dn. 3 marca 2022

Najbliższe Radzymińskie Spotkanie Biznesu będzie miało wyjątkowy, galowy charakter, nie tylko ze względu na ogłoszenie wyników konkursu „Victoria Biznesu 2021”, ale również z powodu wyjątkowego koncertu – dla uczestników spotkania ze specjalnym koncertem wystąpi Vadim Brodski, światowej sławy wirtuoz skrzypiec.

Swoją obecność i wystąpienie zapowiedział również p. Piotr Uściński, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz poseł na Sejm RP z naszego regionu.

Podczas Gali Konkursu „Victoria Biznesu 2021” poznamy laureatów i wyróżnionych w trzech kategoriach konkursowych: Firma Roku, Debiut Roku i Mecenas Roku. Gala podsumuje pierwszą edycję konkursu dla firm, działających na terenie i na rzecz Gminy Radzymin.

Nie zabraknie też eksperckiego spojrzenia na wyzwania, z którymi borykają się przedsiębiorcy. W dyskusji panelowej nt. wyzwań na rynku pracy udział wezmą:

  • p. Grażyna Krupa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie
  • p. Wojciech Śliwa, Rewards Manager w dziale People and Culture, Coca Cola HBC Polska
  • p. Katarzyna Walasik, Senior Branch Manager, Manpower

Dyskusję poprowadzi p. Michał Półtorak, redaktor naczelny tygodnika „Wieści Podwarszawskie”.

Z krótką prezentacją wystąpi tradycyjnie Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, który omówi najbardziej aktualne tematy samorządowe, istotne z punktu widzenia biznesu. Przedstawimy też Państwu Zarząd nowopowstałego Radzymińskiego Klubu Biznesu i aktualności Sceny Cegielnia.

Zaproszenia i rejestracja

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców i menedżerów firm, które działają na terenie Gminy Radzymin. Spotkanie ma charakter zamknięty - wstęp na spotkanie tylko z zaproszeniami lub po potwierdzeniu rejestracji.

Jeśli nie otrzymali Państwo zaproszenia, a chcą Państwo wziąć udział – zapraszamy do rejestracji przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/pxisEed6DocQ8mUx9 . Uprzejmie prosimy o rejestrację do dn. 28.02.2022.

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Planujemy również transmisję on-line na gminnych kanałach w mediach społecznościowych.

O Radzymińskich Spotkaniach Biznesu

W 2021 r. Gmina Radzymin wspólnie ze Sceną Cegielnia i tygodnikiem Wieści Podwarszawskie zorganizowała dwa Radzymińskie Spotkania Biznesu. W każdym z nich uczestniczyło około 70-100 osób, a program składał się z części merytorycznej oraz nieoficjalnej – poczęstunku i rozmów kuluarowych. W części oficjalnej wystąpili goście specjalni specjalnych – na czerwcowym spotkaniu było to p. Czesław Lang, a w październiku – red. Roman Młodkowski, szef telewizji Biznes24. Stałym punktem programu jest krótkie wystąpienia Burmistrza Radzymina, który prezentuje najważniejsze inicjatywy i inwestycje gminne, istotne z punktu widzenia biznesu.

Spotkania odbywają się w sali koncertowej „Scena Cegielnia” w Radzyminie, która jest doskonałym miejscem na wszelkiego typu spotkania, uroczystości i koncerty. Relacje z ubiegłorocznych spotkań znajdą Państwo w artykułach:

 

 

Na skróty

Przewiń do góry