Zachęcamy do zdalnego załatwiania spraw w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin

Szanowni Państwo,

W piątek, 21 stycznia 2022 r. opublikowane zostały zmiany do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 861 z późn. zm.), zgodnie z którymi, do 28 lutego 2022 r.  kierownicy urzędów administracji publicznej polecają pracownikom wykonywanie pracy zdalnej.

Urząd Online.png

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów oraz w trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników Urząd Miasta i Gminy Radzymin zobowiązany jest do wprowadzenia zmian w organizacji pracy i wprowadzenia częściowej pracy zdalnej.

 

Urząd Miasta i Gminy Radzymin oraz instytucje gminne cały czas pozostają otwarte dla interesantów!

Praca urzędu zostanie zorganizowana w sposób umożliwiający ciągłość obsługi interesanta, przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Zanim jednak wybiorą się Państwo do urzędu warto sprawdzić, co możemy załatwić przez Internet. Zachęcamy Państwa do załatwiania spraw zdalnie – telefonicznie, pocztą elektroniczną, przez platformę ePUAP lub inne platformy internetowe.

  • Kontakt ogólny do urzędu: tel. 22 667 67 67, mail: 
  • Rejestracja konta ePUAP 
  • Logowanie do ePUAP
  • Bezpośrednie kontakty do poszczególnych referatów oraz pracowników znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej w sekcji „Referaty i Samodzielne Stanowiska Pracy”,

Kontakty telefoniczne i mailowe do gminnych jednostek organizacyjnych znajdują się na stronach internetowych jednostek:


Załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet, bezpiecznie i wygodnie!

Przed wizytą w urzędzie zachęcamy Państwa do telefonicznego i mailowego kontaktu z poszczególnymi referatami merytorycznymi, aby umówić termin wizyty oraz sposób załatwienia sprawy. Wnioski, druki, deklaracje znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej w sekcji "Załatw sprawę" (kliknij tutaj). 

Dziękujemy Państwu za wyrozumiałości i prosimy o cierpliwość. Zapewniamy Państwa, iż dołożymy wszelkich starań, aby w jak najmniejszym stopniu odczuli Państwo zmiany związane z wprowadzeniem w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin częściowej pracy zdalnej. 

Przeczytaj także: 


Co można załatwić przez Internet? 

Zobacz wszystkie usługi dla Obywatela
 


Jak założyć ePUAP? 

e-Polak potrafi! Michał Czernecki tłumaczy, jak przez Internet założyć profil zaufany

 

Punkty potwierdzające profil zaufany znajdują się w UMiG Radzymin:

  • Bud A, Pl. T. Kościuszki 2, pokoje 7 i 8 (parter)
  • Bud B, ul. Konstytucji 3 Maja 19, pokój 11 (I piętro)

Na skróty

Przewiń do góry