Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych

CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH „Eserefka – nasza wspólna przestrzeń” - to miejsce na społeczną aktywność dla każdego z terenu powiatu wołomińskiego.

Jeżeli masz pomysł i chęci, ale nie wiesz od czego zacząć, albo potrzebujesz pomocy przy założeniu organizacji i promowaniu działań społecznych - zapraszamy do nas! Centrum Organizacji Pozarządowych jest miejscem dla wszystkich aktywnych osób, organizacji pozarządowych, klubów sportowych, Kół Gospodyń Wiejskich, OSP, Sołtysów oraz grup realizujących swoje pasje, hobby, pomagających innym…. To miejsce, które chce wspierać i inspirować społeczną aktywność w powiecie wołomińskim.


Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawach księgowych, prawnych, doradczych, promocyjnych lub jakichkolwiek innych, związanych z działalnością Twojej organizacji – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Mamy również nadzieję, że dzięki organizowanym przez nas bezpłatnym szkoleniom zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenia. Chętnie również dowiemy się jaka tematyka szkoleń będzie dla Ciebie najbardziej interesująca i przydatna – wystarczy do nas napisać.

COP info.png


Masz ochotę do nas zajrzeć? Zapraszamy!


Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie: 792 447 018 lub mailowo:  polub fanpage na Facebooku


Jak się umówić na spotkanie?

telefon: 792 447 018;
e-mail:
Rezerwacja wizyty on-line


Konsultacje z naszymi Doradcami są udzielane stacjonarnie lub on-line – należy wcześniej zgłosić rodzaj wizyty.
Adres: ul. Konstytucji 3-go Maja 4, Radzymin

Inne: Lokal znajduje się w centrum miasta, na parterze w starej kamienicy vis a vis Pomnika Tadeusza Kościuszki - około 50 metrów od przystanku autobusowego (Traugutta) linii 738, jadącego od strony Warszawy oraz około 40 metrów od przystanku autobusu linii prywatnej (Wołomin-Radzymin). Naprzeciwko lokalu znajduje się bezpłatny parking.

Google mapa


Oprócz Centrum Organizacji Pozarządowych, w powiecie wołomińskim działa Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego.
Biuro Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w powiecie wołomińskim:

Wydział Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Wołominie
05-200 Wołomin, ul. Prądzyńskiego 3, pokój 012 (przyziemie / wejście B),
tel.: 22 346-11-04,
e-mail:
https://samorzad.gov.pl/web/powiat-wolominski/powiatowa-rada-dzialalnosci-pozytku-publicznego

 


Realizację zadania w latach 2021 - 2022 dofinansowano z budżetu Powiatu Wołomińskiego kwotą 70.000 zł w ramach umowy o realizację zadania publicznego w zakresie: Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zawartej pomiędzy Powiatem Wołomińskim, a Stowarzyszeniem "Radzymińskie Forum" z Radzymina zawartej w dniu 31 grudnia 2020 r.

Na skróty

Przewiń do góry