Nagrody sportowe Burmistrza Radzymina - lista osób nagrodzonych

Mieszkańcy gminy Radzymin mogą pochwalić się znaczącymi osiągnięciami sportowymi, które staramy się doceniać. Krzysztof Chaciński Burmistrz Radzymina rokrocznie nagradza sportowców, którzy odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach. W każdej edycji nagród sportowych nagradzani są mistrzowie Polski, Europy a nawet świata.

W tym roku wyróżnione zostały, aż 44 osoby, a różnorodność dyscyplin sportowych jest zaskakujące. Mamy mistrzów w tańcu sportowym, jeździectwie, piłce ręcznej, kulturystyce, łucznictwie, karate, kolarstwie czy curlingu.

 

 

Sportowcom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy udanego nowego sezonu startowego!

Lista osób nagrodzonych: 

 

 

Imię i Nazwisko

Dyscyplina

1

Daria Chmarra

Curling

2.

Filip Chmarra

Curling

3.

Maksymilian Szewczyk

Curling

4.

Hubert Aniołek

Jeździectwo

5.

Daniel Kogut

Karate

6.

Kacper Wójcik

Karate

7.

Filip Lenkiewicz

Karate

8.

Kamila Gołębiewska

Kickboxing

9.

Piotr Janicki

Kickboxing

10.

Filip Surdyk

Kolarstwo górskie

11.

Cezary Wścisły

Kolarstwo górskie

12.

Alicja Surdyk

Kolarstwo górskie

13.

Antoni Mrowiński

Kolarstwo górskie

14.

Michał Podlaski

Kolarstwo Szosowe

15.

Katarzyna Kowalik

Kulturystyka

16.

Katarzyna Teodorczyk

Łucznictwo

17.

Oliwia Jeznach

Łucznictwo

18.

Klaudia Jeznach

Łucznictwo

19.

Natasza Piątkowska

Piłka ręczna

20.

Justyna Świerżewska

Piłka Ręczna

21.

Izabela Świerżewska

Piłka ręczna

22.

Wiktoria Wyszyńska

Piłka ręczna

23.

Alicja Kot

Piłka ręczna

24.

Aleksandra Bieńko

Piłka ręczna

25.

Jolanta Derlacz

Piłka ręczna

26.

Oliwia Szczepanek

Piłka ręczna

27.

Aleksandra Matusiak

Piłka ręczna

28.

Sandra Kowalska

Piłka ręczna

29.

Julia Filipek

Piłka ręczna

30.

Sara Czumaj

Piłka ręczna

31.

Alicja Czaplicka

Piłka ręczna

32.

Daria Knecht

Piłka ręczna

33.

Karolina Wojtas

Piłka ręczna

34.

Daria Ziółkowska

Piłka ręczna

35.

Jan Sawicki

Piłka ręczna

36.

Maria Piasecka

Piłka ręczna

37.

Maja Parafian

Piłka ręczna

38.

Zuzanna Gawryś

Piłka ręczna

39.

Weronika Śleboda

Piłka ręczna

40.

Wiktoria Rudzka

Piłka ręczna

41.

Anna Przyborowska

Piłka ręczna

42.

Daria Kośnik

Taniec Sportowy

43.

Wiktoria Leszczyńska

Taniec sportowy

44.

Oliwia Czumaj

Taniec sportowy

 

Na skróty

Przewiń do góry