„Twój piec – nasze powietrze” – strona informacyjna Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego

Celem projektu jest maksymalne zwiększenie liczby gospodarstw domowych w gminach należących do Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego, które do końca 2022 roku wymienią piece tzw. „kopciuchy” na rozwiązania ekologiczne. Projekt obejmuje 7 gmin, tj. Dąbrówka, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Serock i Wieliszew.

Łączymy siły, by wspólnie zadbać o zdrowie i jakość życia naszych mieszkańców. Zależy nam, aby w unikalnej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego mieszkańcy, nasze rodziny i nasi goście oddychali pełną piersią i czystym powietrzem. W myśl zasady, że smog nie zna granic realizujemy nasze działania na terenie dwóch powiatów: legionowskiego i wołomińskiego. Gminy należące do Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego łączą siły, by razem zawalczyć o lepsze jutro dla naszych bliskich i środowiska.

Naszą misją jest dotarcie do jak największej liczby mieszkańców gmin i zachęcenie do wymiany pieca na źródła ekologiczne. Co ważne wspieramy naszych mieszkańców i podpowiadamy im jak sięgnąć po dotacje na to działanie. Zadbajmy o nasze środowisko, o nasze życie i naszą przyszłość.

W tym celu powstała strona internetowa TWÓJ PIEC - NASZE POWIETRZE dzięki, której dowiedzą się Państwo:

 


Twój piec.png

Na skróty

Przewiń do góry