Zapraszamy do współtworzenia Radzymińskiego Klubu Biznesu!

Podczas Radzymińskiego Spotkania Biznesu w czerwcu 2021 r. zrodził się pomysł stworzenia Radzymińskiego Klubu Biznesu. Partnerami powstającego Klubu są Gmina Radzymin, Scena Cegielnia i Wieści Podwarszawskie, lecz przede wszystkim pragniemy, aby Klub tworzyli przedsiębiorcy, którzy działają na terenie Gminy Radzymin i chcą wpływać na jej rozwój gospodarczy. 

Dlatego serdecznie zapraszamy właścicieli i menedżerów firm, zainteresowanych współtworzeniem Radzymińskiego Klubu Biznesu, do kontaktu i zaangażowania się w sprawy Klubu. Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety kontaktowej: 

Ankieta - Radzymiński Klub Biznesu (Google Forms)

Będziemy wówczas mogli informować Państwa o inicjatywach związanych z Klubem, zapraszać na spotkania i do współpracy. W sprawie Klubu można również kontaktować się bezpośrednio z pełnomocnikiem burmistrza ds. relacji inwestorskich (dane kontaktowe poniżej).

IDEA

Celem Klubu jest zrzeszanie ludzi biznesu, którzy będą chcieli wpływać na życie gospodarcze gminy, wymieniać się doświadczeniami i budować relacje pomiędzy sektorem prywatnymi a samorządem. Założenia dla działalności Klubu obejmują m.in.:

  • Realny wpływ na rozwój gminy, wsparcie samorządu
  • Budowanie tożsamości lokalnego biznesu
  • Kontakty i networking, wymiana doświadczeń
  • Promocja lokalnego biznesu
  • Inspiracje, prezentacja nowych trendów w biznesie
  • Wsparcie lokalnej działalności społecznej, charytatywnej, czy kulturalnej

KORZYŚCI I OBSZARY DZIAŁANIA

Pragniemy, aby członkostwo w Klubie dawało realne korzyści i możliwości działania w kilku obszarach:

Klub_Biznesu_obszary_Slajd37.jpeg

Przyszłe szczegółowe działania mogą obejmować np. pozyskiwanie wiedzy binzesowej (przywództwo, zarządzanie, ekonomia, coaching, itd.), bliską współpracę z samorządem, włącznie ze wskazywaniem najważniejszych kwestii rozwojowych, wymianę doświadczeń wśród klubowiczów, nawiązywanie współpracy biznesowej, udział w spotkaniach, przeznaczonych dla członków Klubu czy możliwości prezentacji podczas Radzymińskich Spotkań Biznesu (dla szerszego grona firm). 

SPOTKANIA 

Pierwsze spotkanie klubowe, podczas którego dyskutowano o kierunkach i możliwościach działania Klubu, odbyło się 14 października br. Kolejne jest planowane na początku grudnia. Będziemy na nim rozmawiać o formie i kierunkach działania Klubu, a także planujemy zaproszenie eksperta, który zaprezentuje najważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorstw zagadnienia, które wynikają z wprowadzenia programu "Polski Ład", przede wszystkim kwestie podatkowe. 

Klub_biznesu_14.10.2021_DSC_3681.jpeg

Spotkanie nt. Klubu w dn. 14.10.2021, fot. M. Półtorak, Wieści Podwarszawskie

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Radzymińskiego Klubu Biznesu! 

Kontakt: Dominika Krzyżanowska-Kidała, 
pełnomocnik burmistrza ds. relacji inwestorskich
tel. 22 667 68 48, kom. 733 652 714
e-mail: biznes@radzymin.pl

Urząd Miasta i Gminy Radzymin
pl. T. Kościuszki 2
05-250 Radzymin

Na skróty

Przewiń do góry