"Czyste powietrze" - punkt konsultacyjny w UMiG Radzymin

[AKTUALIZACJA 2024:] Obecnie punkt programu Czyste Powietrze działa w bud. A Urzędu Miasta i Gminy Radzymin przy pl. Kościuszki 2 w poniedziałki w godzinach 12-18 i w czwartki w godz. 8-12. Kontakt: tel. 22 667 67 19 (w godzinach pracy punktu) lub mailowo: czystepowietrze@radzymin.pl (w godzinach pracy urzędu). Prosimy o sprawdzanie aktualności nt. punktu konsultacyjnego Czyste Powietrze na stronie: Czyste Powietrze

[oryginalny komunikat z 2021 r.:]

W Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin działa punkt konsultacyjny ułatwiający dostęp do składania wniosków o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i kompleksową termomodernizację domu jednorodzinnego w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

 

Punkt konsultacyjny.png

 

Punkt działa na podstawie porozumienia zawartemu między Gminą Radzymin a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i jest zlokalizowany w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin, bud. C, ul. Komunalna 2, pok. 17. W celu umówienia terminu wypełnienia wniosku proszę o kontakt z Panią Beatą Chojnacką tel. 22 667 67 19.

 

Krajowy program "Czyste Powietrze"

Rządowy program "Czyste Powietrze" ruszył w 2019 r.  W ramach programu właściciele domów jednorodzinnych mogą uzyskać dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła lub termomodernizację budynku. Sprawdź szczegóły programu i złóż wniosek:

 

Na skróty

Przewiń do góry