Zmiany od 6 września

Szanowni pasażerowie!

W związku z zakończeniem prac remontowych oraz przywróceniem przejezdności wzdłuż ulicy Jana Pawła II w Radzyminie z dniem 06 września 2021 roku zostaje wprowadzona następująca organizacja ruchu dla linii 738 oraz gminnych busów linii R :

  1. Przywrócenie na dawną trasę funkcjonowania linii 738 wraz ze zmienioną infrastrukturą przystankową, która obejmuje dwa nowe przystanki funkcjonujące w obu kierunkach o nazwie HALLERA 01 oraz HALLERA 02, zlokalizowanych w okolicach skrzyżowania ulicy Hallera z JP. Ponadto do końca września 2021 roku zostanie również uruchomiony kolejny nowy przystanek działający w kierunku Warszawy o nazwie MACZKA 01 zlokalizowany u zbiegu ulic Maczka – Polna – Norwida, jego przeciwległym odpowiednikiem w kierunku centrum Radzymina pozostanie tymczasowo przystanek Wierzbowa 02 zlokalizowany w okolicach Intermarche, który będzie funkcjonował do momentu wybudowania przystanku MACZKA 02, który zostanie zlokalizowany w okolicach sklepu Lidl.
  2. Przystanek WIERZBOWA 01 zlokalizowany w kierunku Warszawy zostaje zlikwidowany.
  3. Linia R38, która stanowiła alternatywę dojazdową do centrum miasta w związku z brakiem linii 738 - zostaje zlikwidowana.
  4. Linia R7 funkcjonująca na trasie SIERAKÓW – PKP - SIERAKÓW zostaje ponownie skierowana na ulicę Sikorskiego w Cegielni oraz wzdłuż Alei Jana Pawła II, ponadto linia zostanie rozszerzona o przystanki zlokalizowane wzdłuż ulicy Hallera oraz ulicy Polnej..
  5. Pozostałe gminne linie R pozostaną na swoich niezmienionych trasach w lekko zmodyfikowanych kursówkach, dostosowanych pod szkoły oraz linie 738 i SKM.

Rozkłady jazdy linii 738, 705, SKM oraz linii L możecie państwo znaleźć na stronie:  https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/ , natomiast rozkłady jazdy naszych gminnych busów R po modyfikacji będziecie mogli państwo znaleźć na stronie gminy : www.radzymin.pl w zakładce Rozkłady jazdy oraz na stronie naszego partnera: http://radzymin.kiedyprzyjedzie.pl/#/  

Na skróty

Przewiń do góry