Zmiany w komunikacji miejskiej oraz w kursowaniu gminnych busów w dniach 12.-16.08.2021 r.


Autobusy_mapka.jpeg

 

Najważniejsze informacje 


W dniach 12.-16.08. zmienia się rozkład jazdy gminnych busów. Wszystkich pasażerów, którzy planują podróż w tym okresie zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy linii 738 na stronie ZTM oraz z rozkładem jazdy gminnych busów na naszej stronie internetowej:- rozkład jazdy w okresie 12.-16.08.2021 r. znajdą Państwo TUTAJ.

Podczas obchodów 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej centrum Radzymina będzie wyłączone z ruchu. W tym okresie busy będą kursowały objazdami. Linie R1 i R31 zaczynają i kończą swój bieg na przystanku ks. Czartoryska. Linie R1, R3, R5, R31 będą przejeżdżały przez przystanek ks. Czartoryskiej, z wyjątkiem R38, który go omija. 


738 - czasowa zmiana trasy 


Trasa autobusu miejskiego linii 738 na czas obchodów zostanie zmieniona. Autobus ominie centrum Radzymina, jadąc od Osiedla Viktoria, ul. Słowackiego, skręci w ul. Wołomińską . Jadąc od strony Warszawy wjedzie do miasta także ul. Wołomińską i pojedzie dalej do Osiedla Viktoria.
Na wysokości UMiG Radzymin bud B. staną tymczasowe przystanki linii 738.


Zawieszone i tymczasowe przystanki


Przystanek Traugutta 01, Traugutta 02 oraz Głowackiego dla wszystkich linii R będzie zawieszony (zaznaczone na mapce kolorem szarym). Zostaną uruchomione tymczasowy przystanki Traugutta 52 i Traugutta 51 (zaznaczone na mapce kolorem czerwonym) na odcinku ul. Daszyńskiego pomiędzy ul. Traugutta i ul. Strzelców Kaniowskich. Linie R1, R3, R5 oraz R38 będą na nim przystawały. Jedynymi liniami nie dojeżdżającymi na ten przystanek będzie R7 oraz R31.
Tymczasowe przystanki dla linii 738 staną na wysokości UMiG Radzymin, bud B, przed wjazdem na ulice Wołomińską.


Objazdy dla wszystkich linii: 

  • Linia R1:  zaczyna bieg od ulicy: Konstytucji 3 Maja przez ul. Żeromskiego, ul. Daszyńskiego, ul. Traugutta, ul. Żeligowskiego, Al. Jana Pawła II  – przystanek końcowy i początkowy ks. Czartoryskiej
  • Linia R3: zaczyna bieg od ulicy: Ogrodowej do ul. Korczaka następnie do ul. Konstytucji 3 Maja, dalej skręci w ul. Żeromskiego, ul. Daszyńskiego, ul. Traugutta, ul. Żeligowskiego i Al. Jana Pawła II, gdzie będzie miał przystanek końcowy 
  • Linia R5: zaczyna bieg od ulicy: Konstytucji 3 Maja przez ul. Żeromskiego, ul. Daszyńskiego, ul. Traugutta, ul. Żeligowskiego, Al. Jana Pawła II
  • Linia R7: zaczyna bieg: od strony Sierakowa jadąc prosto Al. Jana Pawła II, do ronda Józefa Hallera i kontynuując bieg do PKP Radzymin. Powrót tą samą drogą (nie będzie dojeżdżać do 738).
  • Linia R31: przystanek końcowy i początkowy Ks. Czartoryskiej zamiast ul. Głowackiego
  • Linia R38: jadąc Al. Jana Pawła II, skręca w ul. Żeligowskiego, ul. Traugutta, ul. Daszyńskiego następnie w ul. Norwida, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Korczaka dojeżdżając na przystanek końcowy Oś. Viktoria a następnie wraca tą samą drogą w stronę Słupna.

Rozkłady jazdy ZTM Przeczytaj także: 

Na skróty

Przewiń do góry