Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Logotyp "Radzymin - Miasto Cudu nad Wisłą"

W swojej identyfikacji wizualnej Gmina Radzymin wykorzystuje również logotyp "Radzymin - Miasto Cudu nad Wisłą", który w nowoczesnej formie symbolizuje tożsamość lokalną i tradycję historyczną Radzymina. Logotyp "Radzymin - Miasto Cudu nad Wisłą" jest stosowany samodzielnie lub łącznie z herbem na gminnych szablonach dokumentów oraz na materiałach promocyjno-informacyjnych.

Brak opisu obrazka

Sygnet logotypu "Radzymin - Miasto Cudu nad Wisłą" swoją formą bezpośrednio nawiązuje do sposobu przedstawiania linii frontu bitewnego na mapach wojskowych. Barwy narodowe i skojarzenie z flagą Polski jednoznacznie określają patriotyczny charakter logotypu oraz w prosty sposób zaznaczają zmagania wojenne Wojska Polskiego i Armii Czerwonej pod Radzyminem w 1920 r. Umiejscowienie słowa „Radzymin” w stosunku do sygnetu oddaje położenie geograficzne miasta względem przebiegającego frontu działań wojennych.

Jednocześnie nowoczesna forma logotypu pozwala kojarzyć "Cud nad Wisłą" z roku 1920 ze współczesnym, dynamicznym rozwojem gminy, która postęp społeczno-ekonomiczny łączy z dbałością o tradycję historyczną.

W przypadku zainteresowania użyciem logotypu "Radzymin - Miasto Cudu nad Wisłą" prosimy o kontakt z Referatem Promocji i Informacji w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin:
e-mail: promocja@radzymin.pl, tel. 22 667 68 47/50.