Obiekty sportowe dostępne w wakacje 2021

Z przyjemnością informujemy o dostępności obiektów sportowych w Gminie Radzymin w czasie wakacji 2021. Do dyspozycji mieszkańców (i nie tylko) są zarówno obiekty zarządzane przez Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu, jak i wybrane obiekty szkolne. Wyłączona z użytkowania sportowego pozostaje hala ROKiS, w której mieści się Punkt Powszechnych Szczepień przeciw COVID-19.

Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu wznowił też działanie  systemu rezerwacji gminnych obiektów sportowych. Część obiektów - hale i sale sportowe oraz boisko pomocnicze przy stadionie RKS Mazur - są dostępne wyłącznie odpłatnie. Posiadacze Radzymińskiej Karty Mieszkańca mogą uzyskać zniżki w odpłatnościach - szczegóły w systemie rezerwacyjnym www.bazasportowa.radzymin.pl.

Aby uzyskać dostęp do obiektów sportowych, które nie są zarządzane przez ROKiS, prosimy o kontakt ze szkołą, przy której mieści się dane boisko lub hala gimnastyczna. Szczegóły kontaktów w tabeli poniżej.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Radzymińskim Ośrodkiem Kultury i Sportu, al. Jana Pawła II 20, 05-250 Radzymin, tel. 22 786 52 99, e-mail: biuro@rokisradzymin.pl. 

Pobierz tabelę w formacie XLSX: XLSXTabelka_wakacyjna_2021.xlsx

Na skróty

Przewiń do góry