Zapraszamy na bezpłatne webinarium: „Ostatni dzwonek? Ulga podatkowa na nowe inwestycje”

Webinarium odbędzie się 22 czerwca (wtorek) o godz. 10:00. Organizowane jest przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną (do której obszarowo należy województwo mazowieckie) w partnerstwie z Arena Tax. Spotkanie poprowadzą eksperci z Arena Tax, a także pracownicy ŁSSE - Departamentu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora ŁSSE.

Komisja Europejska przyjęła nowe wytyczne w sprawie regionalnej pomocy państwa na lata 2022–2027. Dla części regionów to duża strata – zmiany szczególnie dotkliwie obejmą przedsiębiorców z regionu warszawskiego oraz województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. Firmy, które planują inwestycje w najbliższym czasie na tych obszarach, powinny pamiętać, że już niedługo zmniejszy się intensywność pomocy lub zostanie ona całkowicie wykluczona. Warto się pospieszyć i postarać o uzyskanie decyzji o wsparciu jeszcze przed zmianą, w tym roku.

Wpasowując się w okoliczności zakończenia roku szkolnego, chcemy podzielić się z Państwem naszymi spostrzeżeniami odnośnie do wytycznych Komisji Europejskiej w sprawie pomocy publicznej na lata 2022-2027. W trakcie naszego webinarium „Ostatni dzwonek? Ulga podatkowa na nowe inwestycje” będziemy zwracać uwagę na nowe, zbliżające się ograniczenia w otrzymaniu ulgi dla nowych inwestycji przez niektórych przedsiębiorców, wskażemy kto może uzyskać ulgę na korzystniejszych warunkach oraz przybliżymy Państwu praktyczne doświadczenia związane z ulgą. W trakcie wydarzenia poruszona zostanie również tematyka pozyskiwania wsparcia, kontroli warunków decyzji o wsparciu oraz sprawozdawczości do Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Udział jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://arenaadvisory.com/webinar-ostatni-dzwonek-ulga-podatkowa-na-nowe-inwestycje/

Więcej informacji o wydarzeniu: https://bit.ly/2U06KUd

Na skróty

Przewiń do góry