Dzień Dziecka w Scenie Cegielnia – relacja

Wydarzenia z okazji gminnego Dnia Dziecka w ScenaCegielnia za nami! Było mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku, i tych całkiem małych, i tych prawie dorosłych. Na scenie wystąpiły młode, utalentowane wokalistki: Marta Gałuszewska i Magda Bereda oraz znakomity tancerz i choreograf Tomasz Nakielski. Wśród gości spotkaliśmy popularnych titktokerów i gwiazdy Internetu: Tomek Gregorczyk, Kinga Sawczuk, Natalia Sisik, Sebastian Kowalczyk, Ciapur i Kuba Szmajkowski. Imprezę poprowadziła aktorka Grażyna Wolszczak.

Tiktokerzy_fot_Anna_Westfal.jpeg

Atrakcje dla dzieci w poszczególnych strefach trudno było zliczyć: były animacje, planszomania, zajęcia z klockami, turniej ping-ponga, sztuki walki, do tego kreatywne zabawy i gra w kapsle! Nie zabrakło też karuzeli, trampolin i waty cukrowej! A rodzice mogli skosztować świetnej kuchni w otwartej od wczoraj restauracji Basico.

Gości zabawiali fantastyczni szczudlarze, clowni, mimowie i żonglerzy z cyrkowej ekipy Mosaic - cyrkowe atrakcje. Na scenie wystąpiły też dzieci z Sołectwa Cegielnia z wyzwaniem "Jerusalem Challenge" Cegielnia 2021 oraz młodzi artyści z Sekcji Muzycznej przy Sali Koncertowej.

Atrakcje przygotowali: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin , Sołectwo Cegielnia to MY i gospodarze ze ScenaCegielnia . Całość była podzielona na strefy wydarzeń z limitowaną liczbą osób, a na bezpieczeństwem gości czuwała firma S1 Group.

Dziękujemy że byliście z nami! #dzieńdziecka


Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia dziecka 2021. 

 

Na skróty

Przewiń do góry