II etap konsultacji - "Ogrody Historyczne" na "lądowisku papieskim" - prosimy o Państwa opinie do 31.05.2021

Od 18 do 31 maja 2021 r. trwa drugi etap konsultacji społecznych nt. przyszłego Parku Edukacyjno-Rekreacyjnego "Ogrody Historyczne", który ma powstać na błoniach Cmentarza Żołnierzy Poległych 1920 r., czyli na tzw. "lądowisku papieskim". Zapraszamy do udziału i zapoznania się z koncepcją "Ogrodów Historycznych":

Poddajemy Państwa ocenie koncepcję zagospodarowania "lądowiska papieskiego", która wyłoniła się z pierwszego etapu konsultacji społecznych. Zebraliśmy wówczas opinie nt. czterech wstępnych, różnorodnych pomysłów na przyszły kształt tego terenu, przygotowanych przez kilku architektów krajobrazu. Wnioski z tych konsultacji zostały zawarte w prezentowanej obecnie koncepcji "Ogrodów Historycznych".

Ankietę można wypełnić na stronie: https://bit.ly/3ov3sDz. Znajdą tam Państwo założenia, wynikające z I etapu konsultacji, oraz grafiki, które zamieszczamy też poniżej.

W poniedziałek 24 maja, o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne on-line nt. przyszłego Parku Edukacyjno-Rekreacyjnego "Ogrody historyczne". Moderatorem spotkania będzie p. Zbigniew Pachulski - autor prezentowanej obecnie koncepcji, która podsumowuje zebrane dotychczas uwagi na temat czterech projektów zgłoszonych w pierwszym etapie. Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams, link do spotkania: https://bit.ly/3bG2z6a .

Do udziału w konsultacjach uprawnieni są mieszkańcy gminy Radzymin. Konsultacje mają zasięg ogólnogminny i przeprowadza się je na terenie gminy Radzymin w terminie 18-31.05.2021 w formie ankiety elektronicznej lub papierowej. Ankiety papierowe są dostępne w siedzibie Urzędu Miasta i Radzymin. Konsultacje prowadzi Referat Partycypacji i Polityki Społecznej.

Podstawa prawna: Zarządzenie nr 0050.56.2021 Burmistrza Radzymina z dnia 10.05.2021, zobacz też Raport z I etapu konsultacji nt. Parku Edukacyjno-Rekreacyjnego "Ogrody Historyczne"

Grafiki, przedstawiające koncepcję Parku Edukacyjno-Rekreacyjnego "Ogrody Historyczne"

Pobierz PDF lub obejrzyj galerię:

 

Na skróty

Przewiń do góry