Jednorazowe maseczki ochronne z rezerw rządowych dla mieszkańców Gminy Radzymin

Jednorazowe maseczki, przekazane nieodpłatnie przez rządową Agencję Rezerw Materiałowych, są dystrybuowane na terenie Gminy Radzymin przez Ochotnicze Straże Pożarne, Ośrodek Pomocy Społecznej i organizacje społeczne. W najbliższą niedzielę 28.03.2021 maseczki będą rozdawane przez Strażaków z OSP w okolicach kościołów po mszach św. oraz przez harcerzy z 9 Szczepu ZHP „Labirynt” na pl. T. Kościuszki w Radzyminie w godz. 8-13. Zapraszamy po odbiór!

Gmina Radzymin otrzymała z rządowej Agencji Rezerw Materiałowych około 99 tys. jednorazowych maseczek ochronnych dla mieszkańców. Można je bezpłatnie otrzymać:

  • od druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy rozdają maseczki na terenie swoich miejscowości: w strażnicach w określonych godzinach, w najbliższą niedzielę 28 marca w okolicach kościołów po mszach świętych oraz przy okazji dystrybucji ulotek informacyjnych o szczepieniach przeciwko COVID -19.
  • od radzymińskich harcerzy z 9 Szczepu ZHP „Labirynt”, którzy w niedzielę 28.03 w godz. 8-13 będą rozdawać maseczki na pl. T. Kościuszki w Radzyminie
  • w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzyminie, ul. Weteranów 31 w dni powszednie w godzinach pracy OPS.
  • Poprzez organizacje społeczne i osoby, które zadeklarowały pomoc w rozdawania maseczek mieszkańcom: Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne, RKS Mazur Radzymin, Fundacja Harmoniusz, Fundacja High Jump, Koło nr 2 w Słupnie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, p. Ewelina Jakubik Sołtys Starych Załubic. Dziękujemy!

Stowarzyszenia, zainteresowane udziałem w akcji rozdawania maseczek, zapraszamy do kontaktu z referatem Partycypacji i Polityki Społecznej w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin, tel. 22 667 68 52, .

Dziękujemy także radzymińskim parafiom za wsparcie akcji, a zwłaszcza działań Druhów z OSP!

Maseczki będą dostępne do wyczerpania zapasów. Zapraszamy!

Nośmy maseczki ochronne! Zakrywajmy usta i nos!
Każde działanie, które zapobiega rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, jest cenne!

Na skróty

Przewiń do góry