Spływy kajakowe

Nie trzeba jechać na Mazury, aby spędzić trochę czasu na łonie natury. W Radzyminie znajdziesz ofertę aktywnego wypoczynku dla młodzieży, rodzin z małymi dziećmi i seniorów. Jest to także oferta dla firm. Mowa o spływach kajakowych.

Spływy odbywają się rzekami: Rządza, Bug i Narew do Jeziora Zegrzyńskiego. Jest także szlak wiodący przez całe jezioro do Kanału Żerańskiego.

Przygotowane trasy mają zróżnicowany charakter. Rządza jest wąską rzeczką, silnie meandrującą. Pokonywanie zakrętów i niedużych przeszkód daje dużą frajdę.

Spływ Bugiem i Narwią to oferta dla leniwych. Płyniemy szeroką wodą w otoczeniu łąk i lasów łęgowych przepływając przez starorzecza i szerokie meandry. Mamy możliwość biwakowania na piaszczystych wyspach i plażach.

Spływ wiodący przez Jezioro Zegrzyńskie to gratka dla osób, które do tej pory obserwowały wodę z brzegu. Mamy możliwość dopłynięcia w jego każdy zakątek i wpłynięcia do Kanału Żerańskiego za most kolejowy i ujście rzeki Beniaminówki.

W przypadku każdej z tras możemy liczyć na spotkanie dziko żyjących zwierząt. Kajaki są wypożyczane na cały dzień. Uczestnicy spływu są zawożeni do miejsca wodowania, a następnie odbierani z umówionego miejsca.

 

Więcej informacji na stronie www.kajaki.pro

Na skróty

Przewiń do góry