Harmonogram odbioru odpadów

Przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów z nieruchomości jednorodzinnych z terenu gminy Radzymin na rok 2021. W nowym roku uległ zmianie podział gminy na rejony odbioru, prosimy o zwrócenie uwagi do którego numeru rejonu została przyporządkowana nieruchomość.

 

PDFRejon I - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Nowa, Partyzantów, Rotmistrza Pileckiego, Lawendowa, Batalionów Chłopskich, Makowa, Pogodna, Wronia, Folwarczna, Dębowa, Bażancia, Ziemowita, Tęczowa, Akacjowa, Zielna, Żwirkowa, Władysława IV, Książęca, Maczka, Zdrojowa, Źródlana, Żulińskiego, Legionów, Sybiraków, Skrajna, Prosta, Platynowa, Szkolna, Konopnickiej, Skłodowskiej, Szymborskiej, Kwiatów Polskich, Kochanowskiego, Różewicza, Broniewskiego, Św. Augustyna, Waniliowa, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Strzelców Grodzieńskich, Armii Krajowej, Falandysza, Reymonta, Szafirowa, Bursztynowa, Rubinowa, Brylantowa, Szmaragdowa, Diamentowa, Perłowa, Turkusowa, Dobra, Kopernika, Łąkowa, Miła, Polna, Zgody, Willowa, Kameliowa, Morelowa, Oliwkowa, Hallera, Świerkowa          


PDFRejon II - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Korczaka, Słowackiego, Mistrza i Małgorzaty, Tetmajera, Tuwima, Gródki, Ogrodowa, Kwitnąca, Malownicza, Wiśniowa, Czereśniowa, Waltera, Pogonowskiego, Narutowicza, Kilińskiego,1-go Maja, Wąska, Zwycięska, Husarska, Rycerska, Pionierska, Wyszkowska, Wyszyńskiego, Letnia, Czapury, Orła Białego, Cicha, Piotra Skargi, Leśna, Miłosna, Mokra, Rataja, Pl. Wolności. P.O.W


Radzymin ulice:

Jana Pawła, Piłsudskiego, Dzielna, Matejki, Sienkiewicza, Kredytowa, Wierzbowa, Kotkowskiego, Wspólna, Norwida, Glinkowska, Narbutta, Dolna, Zapolskiego, Strzelców Wileńskich,11-go listopada, Żeligowskiego, Traugutta, Batorego, Daszyńskiego, Żeromskiego, Paderewskiego, Czartoryskiej ,Strzelców Kaniowskich, Skorupki, Konstytucji 3-go Maja, Mickiewicza, Koliski, Lubomirskiego, Marszała, Wołomińska, Zielona, Wczasowa. Jutrzenki, Mieszka I, Stary Janków


PDFRejon IV - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Weteranów, Stary Rynek, Zduńska, Głowackiego, Komunalna, Wiejska, Słoneczna, Wróblewskiego, Krótka, Wadery, Patriotów, Zaciszna, Wycinki, Braterska, Szlachecka, Kolejowa, Romantyczna, Witosa, Kossaka, Królewska, Pułaskiego, Przemysłowa, Księżycowa, Aleja Wrzosowa, Rzeczna, Borówkowa, Sosnowa, Pagórkowa, Brzozowa, Grzybowa, Piaskowa, Łosia, Borkowska, Kolonie Nasze , Jałowcowa         


Zawady, Mokre, Łosie, Łąki                                    
Radzymin : Letniskowa , Kolonia Pod Lasem,  Parcela za Kaczką 

PDFRejon VI - harmonogram.pdf

Ciemne, Cegielnia, Nowy Janków


Nadma, Słupno (lewa strona w kierunku Warszawy) 

PDFRejon VIII - harmonogram.pdf

Arciechów, Popielarze, Nowe Załubice, Stare Załubice, Ruda, Borki


Słupno (prawa strona w kierunku Warszawy), Sieraków  

PDFRejon X - harmonogram.pdf

Rżyska, Dybów  Kolonia, Dybów Górki, Wiktorów, St. Dybów,

Dybów Folwark, Emilianów, Zwierzyniec                                                                                                 

 

Na skróty

Przewiń do góry