Harmonogram odbioru odpadów

Przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów z nieruchomości jednorodzinnych z terenu gminy Radzymin na rok 2021. W nowym roku uległ zmianie podział gminy na rejony odbioru, prosimy o zwrócenie uwagi do którego numeru rejonu została przyporządkowana nieruchomość.

 

PDFRejon I - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Akacjowa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bażancia, Broniewskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Diamentowa, Dobra, Falandysza, Folwarczna, Hallera, Kameliowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Książęca, Kwiatów Polskich, Lawendowa, Legionów, Łąkowa, Maczka, Makowa, Miła, Morelowa, Nowa, Oliwkowa, Orzeszkowej, Partyzantów, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Polna, Prosta, Reymonta, Rotmistrza Pileckiego, Różewicza, Rubinowa, Skłodowskiej, Skrajna, Strzelców Grodzieńskich, Sybiraków, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Szymborskiej, Św. Augustyna, Świerkowa, Tęczowa, Turkusowa, Waniliowa, Willowa, Władysława IV, Wronia, Zdrojowa, Zgody, Zielna, Ziemowita, Źródlana, Żulińskiego, Żwirkowa.  


PDFRejon II - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

1-go Maja, Cicha, Czapury, Czereśniowa, Gródki, Husarska, Kilińskiego, Korczaka, Kwitnąca, Leśna,  Letnia, Malownicza, Miłosna, Mistrza i Małgorzaty, Mokra, Narutowicza, Ogrodowa, Orła Białego, P.O.W, Pionierska, Piotra Skargi, Pl. Wolności, Pogonowskiego, Rataja, Rycerska, Słowackiego, Tetmajera, Tuwima, Waltera, Wąska, Wiśniowa, Wyszkowska, Wyszyńskiego, Zwycięska.


Radzymin ulice:

11-go listopada, Batorego, Czartoryskiej, Daszyńskiego, Dolna, Dzielna, Glinkowska, Jana Pawła, Jutrzenki, Koliski, Konstytucji 3-go Maja, Kotkowskiego, Kredytowa, Lubomirskiego, Marszała, Matejki, Mickiewicza, Mieszka I, Narbutta, Norwida, Paderewskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Skorupki, Stary Janków, Strzelców Kaniowskich, Strzelców Wileńskich, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wołomińska, Wspólna, Zapolskiego, Zielona, Żeligowskiego, Żeromskiego.


PDFRejon IV - harmonogram.pdf

Radzymin ulice:

Aleja Wrzosowa, Borkowska, Borówkowa, Braterska, Brzozowa, Głowackiego, Grzybowa, Jałowcowa, Kolejowa, Kolonie Nasze, Komunalna, Kossaka, Królewska, Krótka, Księżycowa, Łosia, Pagórkowa, Patriotów, Piaskowa, Przemysłowa, Pułaskiego, Romantyczna, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Stary Rynek, Szlachecka, Wadery, Weteranów, Wiejska, Witosa, Wróblewskiego, Wycinki, Zaciszna, Zduńska.       


Łąki, Łosie, Mokre, Zawady                             
Radzymin: Kolonia Pod Lasem, Letniskowa, Parcela za Kaczką 

PDFRejon VI - harmonogram.pdf

Cegielnia, Ciemne, Nowy Janków


Nadma, Słupno (lewa strona w kierunku Warszawy) 

PDFRejon VIII - harmonogram.pdf

Arciechów, Borki, Nowe Załubice, Popielarze, Ruda, Stare Załubice


Sieraków, Słupno (prawa strona w kierunku Warszawy)

PDFRejon X - harmonogram.pdf

Dybów Folwark, Dybów Górki, Dybów Kolonia, Emilianów, Rżyska, Wiktorów, St. Dybów, Zwierzyniec                                                                                                 

 

Na skróty

Przewiń do góry