Pożegnanie Roku Szkolnego 2023/2024

Dziś, z pełnym wzruszenia, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. To był rok pełen wyzwań i triumfów, a teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek i odkrywanie nowych przygód.

Podziękowania

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom za ich zaangażowanie, determinację i wysiłek w ciągu minionego roku szkolnego. Wasze osiągnięcia są dowodem waszej niezwykłej wytrwałości i determinacji.

Dziękujemy także całemu gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za ich profesjonalizm, cierpliwość i poświęcenie w kształtowaniu młodych umysłów i serc.

Nie zapominamy również o wsparciu, jakie otrzymujemy od rodziców naszych uczniów. Wasza współpraca i zaangażowanie są nieocenione.

Sukcesy i wyzwania

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom osiągniętych sukcesów, zarówno tych w nauce, jak i tych związanych z rozwojem osobistym. Wasza ciężka praca zaowocowała wspaniałymi wynikami, którymi możecie być dumni.

Czas na wakacje

Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek! Lato, czas wolny, to czas na eksplorację plaż, gór i lasów, na cieszenie się słońcem i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Niech te wakacje będą pełne niezapomnianych chwil i radości!

Pożegnanie w gminnych placówkach

Zanim rozpoczniecie swoje letnie przygody, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i relacji z uroczystego pożegnania roku szkolnego w naszych gminnych placówkach. Możecie zobaczyć jak wspólnie świętowaliśmy sukcesy i wspominaliśmy wyzwania minionego roku.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za wspaniały rok szkolny. Życzymy udanych wakacji i niezapomnianych przygód!

 

 


Na skróty

Przewiń do góry