Sukcesy Gminy Radzymin na Kongresie "Perły Samorządu 2024"

Tegoroczna edycja kongresu "Perły Samorządu", która odbyła się w dniach 23-24 maja w Gdyni, okazała się ogromnym sukcesem dla Gminy Radzymin. Po raz kolejny nasza gmina znalazła się w gronie najlepszych, zajmując 7. miejsce. Nasz Skarbnik, Artur Goryszewski, został najlepszym skarbnikiem gmin miejsko-wiejskich!

 

2.jpeg

Kongres "Perły Samorządu" to prestiżowe wydarzenie, na którym wyróżniane są najlepsze samorządy w Polsce. To nie tylko okazja do uhonorowania osiągnięć lokalnych liderów, lecz również platforma do wymiany doświadczeń i inspiracji służących rozwojowi społeczności lokalnych. W trakcie tegorocznej edycji kongresu, pan Artur Goryszewski aktywnie uczestniczył w debacie "Finanse do reformy", dzieląc się swoją ekspercką wiedzą.

eSFCzhJs.jpeg

W ostatnich latach Gmina Radzymin dynamicznie się rozwija, czego dowodem są liczne inwestycje, takie jak nowe drogi, ścieżki rowerowe, parki, boiska oraz rozbudowane szkoły, co pozwala nam nieprzerwanie plasować się w czołówce najlepszych samorządów w Polsce i zdobywać nagrody w różnych kategoriach.

Zarówno wcześniejsze, jak i tegoroczne osiągnięcia są wynikiem wysokich kompetencji oraz wspólnej pracy i zaangażowania pracowników Gminy Radzymin, radnych, sołtysów i innych osób aktywnie wspierających rozwój naszej gminy. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i dziękujemy za ich nieoceniony wkład!

PerlyOK.jpeg

Na skróty

Przewiń do góry