Zgłoś firmę lub produkt do konkursu Victoria Biznesu 2024!

Do 24 maja br. można zgłaszać firmy i projekty biznesowe, a także tradycyjne radzymińskie produkty
do konkursu Victoria Biznesu 2024.

Konkurs jest organizowany przez Gminę Radzymin we współpracy z Partnerami: stowarzyszeniem Radzymiński Klub Biznesu, restauracją Basico w Scenie Cegielnia, tygodnikiem "Wieści Podwarszawskie" i portalem wRadzyminie.pl.

Victoria_Biznesu_Logo_podstawowe_OK_KOLOR_www.jpeg

"Victoria Biznesu 2024" jest drugą edycją konkursu dla najlepszych radzymińskich firm i projektów biznesowych. Nie trzeba mieć zarejestrowanej firmy w Gminie Radzymin, ale trzeba działać na terenie gminy lub na jej rzecz - prowadzić produkcję, świadczyć usługi, obsługiwać klientów indywidualnych lub firmowych, rozwijać dany sektor rynku, wzmacniać dobre praktyki biznesowe i dbać o społeczną odpowiedzialność biznesu. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorców, którzy właśnie w taki sposób działają, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego i społecznego gminy. 

 

Zgłoszenia 

Zgłoszeń można dokonywać w trzech kategoriach: "Przedsiębiorca", "Debiut" i Radzymińska Tradycja". 

Kategoria "Radzymińska Tradycja" jest nowością w obecnej edycji konkursu i jest skierowana do firm, których produkty i usługi od lat znane są mieszkańcom Radzymina i regionu, które są związane z naszą gminą i promują ją na szerszym forum. W tej kategori premiowana jest jak najdłuższa obecność produktu czy firmy na lokalnym rynku.

Do zgłoszeń w kategorii „Przedsiębiorca” zaproszone są firmy, które mogą pochwalić się dobrymi praktykami w zakresie rozwoju firmy, dostarczania swoim klientom cenionych produktów lub usług, tworzenia miejsc pracy czy biznesu odpowiedzialnego społecznie.

W kategorii “Debiut” Kapituła Konkursowa wybierze najlepsze firmy, które rozpoczęły działalność na terenie Gminy Radzymin w ciągu ostatnich trzech lat, bez względu na jej formę, z powodzeniem ją prowadzą i mają perspektywy na przyszłość

Zachęcamy do wypełniania zgłoszeń on-line - proszę kliknąć na przyciski poniżej, aby przejść do odpowiedniej ankiety.

Zgłoszenia można również wypełnić tradycyjnie - formularze do pobrania poniżej. Wówczas należy złożyć lub przesłać zgłoszenie do Urzędu Miasta i Gminy Radzymin z dopiskiem na kopercie "Victora Biznesu". Zgłoszenia można również kierować do gminy przez e-PUAP. O zgłoszeniach decyduje data wpływu do Urzędu Miasta i Gminy Radzymin - prosimy o zgłoszenia do 24 maja 2024 do godz. 23:59.

Button_przedsiebiorca.jpeg  Button_debiut.jpeg  Button_radz_tradycja.jpeg

Zgłoszeń może dokonać zarówno przedsiębiorca lub pracownik firmy, jak klient lub inna osoba, pragnąca docenić danego przedsiębiorcę. Należy wówczas uzyskać zgodę przedsiębiorcy na zgłoszenie i podać osobę kontaktową ze zgłaszanej firmy. Szczegółowe zasady zgłoszeń do konkursu są opisane w par. 3 Regulaminu Konkursu. Kryteria i punktacja dla każdej kategorii zostały opisane w załącznikach 1 i 5 do Regulaminu Konkursu i w artykułach poniżej.

 

Kapituła Konkursowa

Zgłoszenia oceni Kapituła Konkursowa, złożona z przedsiębiorców i praktyków biznesu oraz osób, które doskonale znają uwarunkowania gospodarcze gminy Radzymin i powiatu wołomińskiego. Kapitule przewodniczny pan Bogdan Domagała, główny udziałowiec i założyciej firmy DJ Chem z Wołomina, a w Kapitule zasiada również Burmistrz Radzymina, przedstawiciele Partnerów Konkursu i firm, które działają na rzecz Gminy Radzymin, oraz laureaci pierwszej edycji konkursu.

Prace Kapituły są poufne do czasu rozstrzygnięcia Konkursu i ogłoszenia laureatów podczas uroczystej Gali w dn. 13 czerwca 2024. Kapituła przyzna nagrodę główną - statuetkę Victorii Biznesu w każdej kategorii i maksymalnie pięć wyróżnień. W zależności od rodzaju zgłoszeń Kapituła może wyróżnić podkategorie. Może również zdecydować o przyznaniu dodatkowej nagrody poza opisanymi w regulaminie kategoriami.

W skład Kapituły wchodzą:

  1. Krzysztof Chaciński, Burmistrz Radzymina
  2. Bogdan Domagała, DJ Chem Chemicals Poland S.A., Przewodniczący Kapituły
  3. Karolina Gruca, GoldenSubmarine
  4. Magdalena Kilkolska, Scena Cegielnia
  5. Paweł Nagórny, Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.
  6. Anna Ochnik, Doradztwo Finansowe, Prezes Zarządu Radzymińskiego Klubu Biznesu
  7. Jakub Pałaszewski, MyCatering
  8. Michał Półtorak, Wieści Sp. z o.o.
  9. Magdalena Sutkowska, La Pasta
  10. Adam Zarychta, Kaiso Sushi

 

Gala i nagrody

Uroczystość wręczenia statuetek Victorii Biznesu odbędzie sie 13 czerwca 2024 r. w Scenie Cegielnia. Ten uroczysty wieczór będzie świętem nagrodzonych i wyróżnionych firm, a także doskonałą okazją do networkingu w środowisku biznesowym gminy i powiatu. Wstęp na Galę będzie otwarty dla wszystkich przedsiębiorców (po wykupieniu wejściówki). Wstęp będzie bezpłatny dla jednego przedstawiciela każdej zgłoszonej firmy, a także dla przedstawicieli Partnerów i współorganizatorów Konkursu. Więcej szczegółów nt. Gali wkrótce!

Relację z Gali pierwszej edycji Konkursu Victoria Biznesu znajdą Państwo w artykule: Zwycięskie firmy z "Victorią Biznesu 2021" - Gala konkursu podczas Radzymińskiego Spotkania Biznesu 03.03.2022

 

Regulamin i kontakt ws. konkursu

Zasady Konkursu określa Zarządzenie Burmistrza Radzymina z dnia 26.04.2024 w sprawie ogłoszenia konkursu dla przedsiębiorców, działających na terenie Gminy Radzymin pn. „Victoria Biznesu 2024” (link do serwisu BIP Gminy Radzymin).

W przypadku pytań prosimy nt. zgłoszeń i przebiegu konkursu prosimy o kontakt: e-mail , tel. 22 667 68 48.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin, kryteria, punktacja:

Formularz zgłoszenia "Przedsiębiorca": 

Formularz zgłoszenia "Debiut": 

Formularz zgłoszenia "Radzymińska Tradycja": 

 

 

Na skróty

Przewiń do góry