Victoria Biznesu 2024: konkurs dla najlepszych firm i tradycyjnych produktów w Gminie Radzymin

Gmina Radzymin wraz z Partnerami: stowarzyszeniem Radzymiński Klub Biznesu, Sceną Cegielnia, portalem wRadzyminie.pl i tygodnikiem "Wieści Podwarszawskie" ogłosiła drugą edycją konkurs Victoria Biznesu. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorców, którzy działają na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego Gminy Radzymin oraz zachowują wysokie standardy prowadzenia biznesu.

Do konkursu można zgłaszać firmy, projekty biznesowe, produkty i usługi w następujących kategoriach:

Przedsiębiorca
Do zgłoszeń w kategorii „Przedsiębiorca” zaproszone są firmy, które mogą pochwalić się dobrymi praktykami w zakresie rozwoju firmy, dostarczania swoim klientom cenionych produktów lub usług, tworzenia miejsc pracy czy biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Debiut
W kategorii “Debiut” Kapituła chce wybrać najlepsze firmy, które rozpoczęły działalność na terenie Gminy Radzymin w ciągu ostatnich trzech lat

Radzymińska Tradycja
przeznaczona dla tych przedsiębiorców, których usługi i produkty od lat znane są mieszkańcom Radzymina i okolic, oraz promujące gminę na szerszym forum.

 

Harmonogram Konkursu

1)            Ogłoszenie konkursu: 26.04.2024;

2)            Termin przesyłania zgłoszeń: do dn. 24.05.2024, zgłoszenia elektroniczne do godz. 23:59, w przypadku zgłoszeń w formie papierowej liczy się data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta i Gminy Radzymin.

3)            Gala Konkursowa, połączona z ogłoszeniem wyników Konkursu: 13.06.2024 w Scenie Cegielnia.

Gmina Radzymin organizuje konkurs wspólnie z partnerami:

  • Stowarzyszenie Radzymiński Klub Biznesu
  • Restauracja Basico – Scena Cegielnia
  • Wieści Podwarszawskie
  • Portal wRadzyminie.pl

Szczegółowe informacje nt. organizacji konkursu oraz wzory formularzy są dostępne w witrynie BIP Gminy Radzymin w Zarządzeniu Burmistrza Radzymina z dnia26.04.2024 w sprawie ogłoszenia konkursu dla przedsiębiorców, działających na terenie Gminy Radzymin pn. „Victoria Biznesu 2024”. 

Victoria_Biznesu_Logo_podstawowe_OK_KOLOR_fb.jpeg

Na skróty

Przewiń do góry