20.05.2024 r. - Targi Pracy i Edukacji dla Osób z Niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie zaprasza Pracodawców i Przedsiębiorców, którzy mają wolne miejsca pracy lub i są zainteresowani pozyskaniem pracowników, a także instytucje edukacyjne, jednostki szkolące oraz inne instytucje i organizacje działające w zakresie wspierania osób z niepełnosprawnościami do uczestnictwa w Targach Pracy i Edukacji dla osób z niepełnosprawnościami.

Wydarzenie to odbędzie się 20 maja 2024 r. w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wołominie przy ul. Warszawskiej 5a. Wydarzenie jest okazją do stworzenia otoczenia sprzyjającego integracji zawodowej oraz umożliwieniem osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności znalezienia satysfakcjonującej pracy. Targi Pracy i Edukacji dla Osób z Niepełnosprawnościami dostarczą informacji na temat dostępnego wsparcia, programów rehabilitacyjnych, specjalistycznych usług i narzędzi, które mogą ułatwić osobom z niepełnosprawnościami znalezienie pracy i efektywnie funkcjonować w środowisku zawodowym.

Celem wydarzenia jest działanie na rzecz przełamywania barier społecznych oraz walka z uprzedzeniami. Targi stwarzają możliwość, aby osoby pełnosprawne wyszły ze swojej strefy komfortu, zdobyły wiedzę i informacje na temat różnych rodzajów niepełnosprawności, spotkały się z osobą z niepełnosprawnościami i skutecznie oduczyły stereotypowego myślenia i stygmatyzacji środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli wezmą Państwo udział w wydarzeniu jako wystawca - to okazja do zaprezentowania Państwa instytucji oraz jej oferty.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Formularz zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać do dnia 30 kwietnia 2024 roku: e-mail: targi.pracy@pup.wolomin.pl  fax: 022/763-73-06

Więcej informacji, kontakt w razie pytań oraz formularz zgłoszeniowy dla firm można pobrać ze strony PUP Wołomin

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

logo_PUP_Wolomin.jpeg

Na skróty

Przewiń do góry