Prace nad uchwałą krajobrazową dla Gminy Radzymin nabierają tempa

Motto: "NIE ZAKAZUJEMY, TYLKO PORZĄDKUJEMY ORAZ TAK PORZĄDKUJEMY, ABY NIE SZKODZIĆ" stanowi fundament działań  w Naszej Gminie.

 

Dotychczas wykonaliśmy analizy przestrzenne i formalne, a pierwszy etap analityczny, obejmujący inwentaryzację zjawisk reklamowych oraz studium krajobrazowo-urbanistyczne, jest już w zaawansowanym stadium. Jednak to nie koniec – teraz przychodzi czas na trzeci filar naszych prac: pierwsze BADANIE OPINII SPOŁECZNYCH wszystkich interesariuszy (osób, których temat chaosu reklamowego dotyka w jakikolwiek sposób).

Te trzy główne zagadnienia pozwolą w kolejnym etapie stworzyć założenia dla uchwały krajobrazowej i prowadzić dalsze prace projektowe – które będą również szeroko konsultowane. Bardzo zależy nam na tym, aby lokalny biznes wyraził aprobatę dla rozwiązań, które będę tworzone we współpracy z osobami jego reprezentującymi. Mamy świadomość, ze tej aprobaty nie da się uzyskać inaczej niż poprzez właściwy balans między celem głównym, jakim jest wprowadzanie ładu przestrzennego, a potrzebami lokalnego biznesu.

Liczymy na Państwa aktywny udział w tworzeniu dobrego kompromisu w tym temacie!

 

Zapraszamy do aktywnego udziału we wstępnej fazie konsultacji społecznych, które odbędą się niebawem.

Pytania będą dotyczyć obiektów małej architektury, tablic reklamowych, urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Gminy Radzymin.

To doskonała okazja, aby wyrazić swoje opinie i zaproponować rozwiązania, które pozwolą na osiągnięcie najlepszych rezultatów dla wszystkich zainteresowanych!

 

Jesteśmy przekonani, że tylko razem możemy uczynić Naszą Gminę jeszcze piękniejszą i bardziej funkcjonalną.  RAZEM TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ WSPÓLNOTY!

 

Na skróty

Przewiń do góry