PUMPTRUCK W RADZYMINIE JUŻ OTWARTY

PUMPTRUCK w Radzyminie, na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Nowej jest już otwarty! Tor rowerowy, który mogły dzisiaj na rowerach i hulajnogach pokonać dzieci i dorośli, a także Krzysztof Chaciński Burmistrz Radzymina - powstał dzięki inicjatywie KAMYK Radzymin MTB Team oraz Wiesława Solarza – Radnego Rady Miejskiej w Radzyminie.

Nie byłoby również tej inwestycji, gdyby nie nasi niezawodni Mieszkańcy, ich głosy i ostateczna wygrana „pumptracka” w budżecie partycypacyjnym gminy Radzymin.

Otwarty dzisiaj tor rowerowy w Radzyminie jest pierwszą częścią szerszej koncepcji pumptracka, którą opracował Pan Daniel Piotrowski. Prowadzący dzisiejsze wydarzenie, Pan Marcin Gruca – z KAMYKa, nie krył zadowolenia ze zrealizowanego przedsięwzięcia i wyraził przekonanie, że obecna inwestycja w niedalekiej przyszłości „będzie się rozwijała”.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali dzisiaj: przedstawiciele klubu rowerowego KAMYK, mali Mieszkańcy Radzymina, a także Poseł na Sejm RP Bożena Żelazowska, Piotr Kandyba Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Krzysztof Chaciński Burmistrz Radzymina, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Radzyminie Elżbieta Darka, autor koncepcji Daniel Piotrowski wraz z radnymi Agnieszką Kacprzak, Małgorzatą Puzio, Agnieszką Oniszk-Stachyrą.

Po przecięciu wstęgi odbyły się „zawody na czas” w przejechaniu nowego toru rowerowego w Radzyminie. Oprócz zwycięzców, którzy otrzymali nagrody i puchary, wszyscy uczestnicy obdarowani zostali pamiątkowymi medalami.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w organizację wydarzenia i za pyszne słodkości - całemu zespołowi KAMYK, Radzymińskiemu Ośrodkowi Kultury i Sportu, Liskowi ROKISKOWI, a także Rodzicom i niezawodnym małym zawodnikom, którzy mieli odwagę po raz pierwszy pokonać trasę radzymińskiego pumptracka.

 

 

Na skróty

Przewiń do góry