Park Eleonory Czartoryskiej otwarty! Zapraszamy do odwiedzenia Księżnej!

Park księżnej Eleonory Czartoryskiej uważamy za otwarty! Punktualnie o godzinie 15:00 powóz zaprzężony w dwa piękne, czarne konie wjechał na teren Parku... Księżnej towarzyszyła jej ukochana wnuczka Izabela i ksiądz Narbutt – wieloletni współpracownik i proboszcz w Radzyminie w latach 1775–1799. Księżna Eleonora uświetniła oficjalne otwarcie parku, uczestniczyła w przecięciu wstęgi i przechadzała się wśród parkowych alejek podziwiając tak pięknie zrewitalizowane jej dawne włości... 

A przenosząc się do bardziej współczesnych czasów – nasz wyczekiwany Park Eleonory Czartoryskiej został dziś otwarty! Atrakcji było co nie miara, dla małych i dużych! A to dopiero początek – całe wakacje, w tym roku, spędzimy – „u Czartoryskiej” 

Gospodarzem dzisiejszego wydarzenia był Krzysztof Chaciński Burmistrz Radzymina wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Radzyminie - Ela Darka, którzy powitali wszystkich zgromadzonych na dzisiejszym otwarciu.  Uroczystość poprowadził Krzysztof Dobrzyniecki - Zastępca Burmistrza Radzymina.

Bardzo cieszymy się, że w tak ważnym dla Mieszkańców gminy Radzymin wydarzeniu uczestniczyli znakomici goście: Piotr Uściński - Wiceminister Rozwoju i Technologii, Piotr Kandyba - Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju - Bartosz Marczuk, dyrektor generalna w Ministerstwie Aktywów Państwowych - Marzena Małek, Członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego Paweł Dąbrowski oraz Radni Rady Miejskiej w Radzyminie.

Pamiętajcie! W tym roku całe wakacje spędzamy u Księżnej Czartoryskiej!

 

Na skróty

Przewiń do góry