Księżna Czartoryska zaprasza na otwarcie parku

Już 1 lipca zapraszamy na uroczyste otwarcie parku Księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie. Zaczynamy o godz. 15.00 od symbolicznego przecięcia wstęgi i spotkania z Księżną. Nasza zacna właścicielka Radzymina przyjedzie pięknym powozem zaprzężonym w dwa konie i będą jej towarzyszyli: radzymiński proboszcz, ksiądz Kazimierz Narbutt oraz malutka wnuczka Izabela Czartoryska.

W weekend 1 i 2 lipca przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Będą gry i zabawy terenowe, liczne zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek i wiele innych. Na otwarciu parku będziecie mogli spotkać szczudlarzy, clauna i naszego Liska ROKiSka. Dla głodnych i spragnionych będzie również przygotowana strefa gastronomiczna, lody i pyszne posiłki w Domek Ogrodnika Radzymin.

Przygotowaliśmy również dla Was plenerowy odpoczynek przy muzyce. 1 lipca o godz. 15.30 wystąpi Kapela Ludowa Mazowszanie, a o godz. 20.30, na tarasach Domku Ogrodnika - Krzysztof Antkowiak. A w niedzielę 2 lipca będziecie mogli, na leżakach i kocykach pod parkowymi drzewami, obejrzeć występ dzieci z teatru Maskarada „Dzieci Dzieciom” i Art. Studio (godz. 16.30), a także zobaczyć studio tańca CLOU (godz. 17.30) i usłyszeć radzymiński zespół wokalny UpVote.

W niedzielę, 2 lipca zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-10 lat do wzięcia udziału w „Konkursie na najciekawsze przebranie za postać z bajki”. Wystarczy przyjść w godz. 15.00-15.50 do parku w bajowym stroju zrobionym wg własnego pomysłu i zgłosić się do Konkursu przy stoisku Biblioteki.

A więc co? Rezerwujecie czas 1 i 2 lipca, aby spędzić go u Księżnej Czartoryskiej? My już się nie możemy doczekać...

 

plakat_Czartoryska_OK2.jpeg
 

Na skróty

Przewiń do góry