GARMIN Iron Triathlon Nieporęt - kontakt do organizatorów

GARMIN kontakt do organizatorów .png

W najbliższą niedzielę 21.05.2023 r., w związku z organizacją zawodów sportowych Garmin Iron Triathlon Nieporęt wystąpią utrudnienia w ruchu. Trasa kolarska zawodów, biegnąca tak samo jak w latach ubiegłych na odcinku Białobrzegi-Wolice-Stare Załubice-Ruda-Radzymin, prowadzić będzie częściowo przez teren Gminy Radzymin. Zawodnicy poruszać się będą ww. trasą w godzinach 07:00-12:00. W przypadku konieczności wyjazdu/wjazdu z posesji prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem e-mail  lub pod numerem telefonu 793-794-338.

Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do poleceń Policji i służby porządkowej. Po zakończeniu etapu kolarskiego pierwotna organizacja ruchu zostanie niezwłocznie przywrócona.

Jednocześnie informujemy, że zawody organizowane są na podstawie zezwolenia wydanego w formie decyzji administracyjnej przez Starostwo Legionowskie, a ani Burmistrz Gminy Radzymin, ani Sołtysi miejscowości przez które prowadzi trasa kolarska zawodów nie zabiegają o przeprowadzenie tego wydarzenia, ani nie prowadzą uzgodnień w tym zakresie.

 

Na skróty

Przewiń do góry