Ankieta dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych

Zwracamy się do Ciebie z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej oferty rozrywkowej, edukacyjnej i kulturalnej dostępnej w Gminie Radzymin. Prosimy, abyś podzielił(a) się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat tego, co aktualnie jest dostępne w Gminie Radzymin oraz czego w Twojej opinii jeszcze brakuje.

Badanie do którego zostałaś/zostałeś zaproszona/zaproszony stanowi element prac prowadzonych przez Gminę Radzymin nad nową strategią rozwoju gminy – chcemy podjąć działania, żeby życie pozaszkolne młodzieży było bardziej atrakcyjne. Badanie do którego Cię zapraszamy jest całkowicie anonimowe, a podane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie w celu opracowania zbiorczego raportu, w którym nie będzie możliwości zidentyfikowania pojedynczych odpowiedzi. Wypełnienie tej ankiety jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodziców na przekazanie przez Ciebie anonimowych informacji związanych z badaniem.

 

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut.

Ankietę można wypełnić:

1. ONLINE klikając w LINK>>>

2. W wersji papierowej, należy wydrukować ANKIETĘ: PDFAnkieta dla uczniów szkół podstawowych klasy VI-VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych – Strategia Rozwoju Gminy Radzymin na lata 2024 – 2030.pdf (257,33KB)

a następnie dostarczyć: 

  • do Urzędu Miasta i Gminy Radzymin budynek A pok. nr 3, lub
  • skan przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: mkondratczyk@radzymin.pl

Wypełnione ankiety prosimy dostarczyć do dnia 7.07.2023r.

 

Z góry dziękujemy za poświęcony czas !!!

 

Na skróty

Przewiń do góry