Zapisz się do newslettera

Harmonogram odbioru odpadów w 2021 roku - zmiany

Przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Radzymin na rok 2021. W nowym roku uległ zmianie podział gminy na rejony odbioru, prosimy o zwrócenie uwagi do którego numeru rejonu została przyporządkowana nieruchomość.

 

PDFRejon I - harmonogram.pdf (502,97KB)

 

Radzymin ulice:

Nowa, Partyzantów, Rotmistrza Pileckiego, Lawendowa, Batalionów Chłopskich, Makowa, Pogodna, Wronia, Folwarczna, Dębowa, Bażancia, Ziemowita, Tęczowa, Akacjowa, Zielna, Żwirkowa, Władysława IV, Książęca, Maczka, Zdrojowa, Źródlana, Żulińskiego, Legionów, Sybiraków, Skrajna, Prosta, Platynowa, Szkolna, Konopnickiej, Skłodowskiej, Szymborskiej, Kwiatów Polskich, Kochanowskiego, Różewicza, Broniewskiego, Św. Augustyna, Waniliowa, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Strzelców Grodzieńskich, Armii Krajowej, Falandysza, Reymonta, Szafirowa, Bursztynowa, Rubinowa, Brylantowa, Szmaragdowa, Diamentowa, Perłowa, Turkusowa, Dobra, Kopernika, Łąkowa, Miła, Polna, Zgody, Willowa, Kameliowa, Morelowa, Oliwkowa, Hallera, Świerkowa          


PDFRejon II - harmonogram.pdf (497,51KB)

Radzymin ulice:

Korczaka, Słowackiego, Mistrza i Małgorzaty, Tetmajera, Tuwima, Gródki, Ogrodowa, Kwitnąca, Malownicza, Wiśniowa, Czereśniowa, Waltera, Pogonowskiego, Narutowicza, Kilińskiego,1-go Maja, Wąska, Zwycięska, Husarska, Rycerska, Pionierska, Wyszkowska, Wyszyńskiego, Letnia, Czapury, Orła Białego, Cicha, Piotra Skargi, Leśna, Miłosna, Mokra, Rataja, Pl. Wolności. P.O.W


Radzymin ulice:

Jana Pawła, Piłsudskiego, Dzielna, Matejki, Sienkiewicza, Kredytowa, Wierzbowa, Kotkowskiego, Wspólna, Norwida, Glinkowska, Narbutta, Dolna, Zapolskiego, Strzelców Wileńskich,11-go listopada, Żeligowskiego, Traugutta, Batorego, Daszyńskiego, Żeromskiego, Paderewskiego, Czartoryskiej ,Strzelców Kaniowskich, Skorupki, Konstytucji 3-go Maja, Mickiewicza, Koliski, Lubomirskiego, Marszała, Wołomińska, Zielona, Wczasowa. Jutrzenki, Mieszka I, Stary Janków


PDFRejon IV - harmonogram.pdf (494,63KB)

Radzymin ulice:

Weteranów, Stary Rynek, Zduńska, Głowackiego, Komunalna, Wiejska, Słoneczna, Wróblewskiego, Krótka, Wadery, Patriotów, Zaciszna, Wycinki, Braterska, Szlachecka, Kolejowa, Romantyczna, Witosa, Kossaka, Królewska, Pułaskiego, Przemysłowa, Księżycowa, Aleja Wrzosowa, Rzeczna, Borówkowa, Sosnowa, Pagórkowa, Brzozowa, Grzybowa, Piaskowa, Łosia, Borkowska, Kolonie Nasze , Jałowcowa         


Zawady, Mokre, Łosie, Łąki                                    
Radzymin : Letniskowa , Kolonia Pod Lasem,  Parcela za Kaczką 

PDFRejon VI - harmonogram.pdf (483,24KB)

Ciemne, Cegielnia, Nowy Janków


Nadma, Słupno (lewa strona w kierunku Warszawy) 

PDFRejon VIII - harmonogram.pdf (488,73KB)

Arciechów, Popielarze, Nowe Załubice, Stare Załubice, Ruda, Borki


Słupno (prawa strona w kierunku Warszawy), Sieraków  

PDFRejon X - harmonogram.pdf (490,16KB)

Rżyska, Dybów  Kolonia, Dybów Górki, Wiktorów, St. Dybów,

Dybów Folwark, Emilianów, Zwierzyniec                                                                                                 

 

Na skróty

Przewiń do góry