Zapisz się do newslettera                     Aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy Radzymin – MÓJ RADZYMIN                             Harmonogram odbioru odpadów - 2023 r. - do pobrania       

 

 

Harmonogram odbioru odpadów - 2023 r. - do pobrania

Przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin w okresie  styczeń-grudzień 2023 r. dla zabudowy jednorodzinnej. W nowym roku uległ zmianie podział gminy na rejony odbioru, prosimy o zwrócenie uwagi do którego numeru rejonu została przyporządkowana nieruchomość.

Rejon I - Radzymin ulice:
PDFREJON I.pdf (177,28KB) Nowa, Partyzantów, Rotmistrza Pileckiego, Lawendowa, Batalionów Chłopskich, Makowa, Pogodna, Wronia, Folwarczna, Dębowa, Bażancia, Ziemowita, Tęczowa, Akacjowa, Zielna, Żwirkowa, Władysława IV, Książęca, Maczka, Zdrojowa, Źródlana, Żulińskiego, Legionów, Sybiraków, Skrajna, Prosta, Platynowa, Szkolna, Konopnickiej, Skłodowskiej, Szymborskiej, Kwiatów Polskich, Kochanowskiego, Różewicza, Broniewskiego, Św. Augustyna, Waniliowa, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Strzelców Grodzieńskich, Armii Krajowej, Falandysza, Reymonta, Szafirowa, Bursztynowa, Rubinowa, Brylantowa, Szmaragdowa, Diamentowa, Perłowa, Turkusowa, Dobra, Kopernika, Łąkowa, Miła, Polna, Zgody, Willowa, Kameliowa, Morelowa, Oliwkowa, Hallera, Świerkowa, Amarantowa, Fortuny, Piasta, Herbu Korab, Trawiasta, Krzywa, Ochorowicza, Przejazdowa, Szafranowa.


Rejon II - Radzymin ulice: 
PDFREJON II.pdf (176,06KB) Korczaka, Słowackiego, Mistrza i Małgorzaty, Tetmajera, Tuwima, Gródki, Ogrodowa, Kwitnąca, Malownicza, Wiśniowa, Czereśniowa, Waltera, Pogonowskiego, Narutowicza, Kilińskiego,1-go Maja, Wąska, Zwycięska, Husarska, Rycerska, Pionierska, Wyszkowska, Wyszyńskiego, Letnia, Czapury, Orła Białego, Cicha, Piotra Skargi, Leśna, Miłosna, Mokra, Rataja, Pl. Wolności. P.O.W, Dąbrowskiego, Biskupa Józefa Hollaka, Liściasta, Zamkowa, Kryształowa, Jana III Sobieskiego, Księdza Teofila Kozłowskiego, Łodygowa, Podmiejska.


Rejon III - Radzymin ulice:
PDFREJON III.pdf (175,28KB) Jana Pawła, Piłsudskiego, Dzielna, Matejki, Sienkiewicza, Kredytowa, Wierzbowa, Kotkowskiego, Wspólna, Norwida, Glinkowska, Narbutta, Dolna, Zapolskiego, Strzelców Wileńskich,11-go listopada, Żeligowskiego, Traugutta, Batorego, Daszyńskiego, Żeromskiego, Paderewskiego, Czartoryskiej ,Strzelców Kaniowskich, Skorupki, Konstytucji 3-go Maja, Mickiewicza, Koliski, Lubomirskiego, Marszała, Wołomińska, Zielona, Wczasowa. Jutrzenki, Mieszka I, Stary Janków, Kazimierza Wielkiego, Modra, Długa, Łokietka.


Rejon IV - Radzymin ulice:
PDFREJON IV.pdf (175,44KB) Weteranów, Stary Rynek, Zduńska, Głowackiego, Komunalna, Wiejska, Słoneczna, Wróblewskiego, Krótka, Wadery, Patriotów, Zaciszna, Wycinki, Braterska, Szlachecka, Kolejowa, Romantyczna, Witosa, Kossaka, Królewska, Pułaskiego, Przemysłowa, Księżycowa, Aleja Wrzosowa, Rzeczna, Borówkowa, Sosnowa, Pagórkowa, Brzozowa, Grzybowa, Piaskowa, Łosia, Borkowska, Kolonie Nasze , Jałowcowa, Widokowa, Bliska, Kurkowa.


Rejon V
PDFREJON V.pdf (172,02KB)

Zawady, Mokre, Łosie, Łąki, Radzymin: Letniskowa , Kolonia Pod Lasem,  Parcela za Kaczką .


 Rejon VI
PDFREJON VI.pdf (171,48KB)

Ciemne, Cegielnia, Nowy Janków.


Rejon VII
PDFREJON VII.pdf (171,04KB)

Nadma, Słupno (lewa strona w kierunku Warszawy).


Rejon VIII 
PDFREJON VIII.pdf (171,77KB) Arciechów, Popielarze, Nowe Załubice, Stare Załubice, Ruda, Borki  


Rejon IX
PDFREJON IX.pdf (170,67KB)

Słupno (prawa strona w kierunku Warszawy), Sieraków.


Rejon X
PDFREJON X.pdf (172,75KB)

Rżyska, Dybów  Kolonia, Dybów Górki, Wiktorów, St. Dybów, Dybów Folwark, Emilianów, Zwierzyniec.


                                                                                       

 

Na skróty

Przewiń do góry