Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne zostało partnerem Radzymińskiej Karty Mieszkańca.
Od soboty 13 marca 2021 r. posiadacze karty RKM mogą korzystać ze zniżek na pływalni MCER. Miasto marki podpisało z Gminą Radzymin porozumienie na mocy, którego oferowane zniżki obejmą indywidualny, godzinny pobyt na pływalni. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i aktualną ofertą.
Ceny dla posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca
Pracownicy kas MCER będą weryfikować uprawnienia posiadacza RKM, prosimy o zabranie karty na pływalnie.Oferowane warunki oraz zniżki dotyczą wejścia indywidualnego na pływalnię i nie obejmują wejścia do strefy SPA, zajęć nauki pływania, karnetów miesięcznych, dopłat za dodatkowe minuty oraz uczestnictwa w zajęciach grupowych (np. aqua aerobiku).
Kontakt do kas MCER:
(22) 100 23 41, e-mail: kasy@mcer.pl
https://mcer.pl/plywalnia/
Facebook MCER
Wirtualny spacer po pływalni MCER
- Godziny funkcjonowania naszego obiektu: 6:00-22:00.
- Pływalnia jest otwarta dla klientów indywidualnych! Wznawiamy sprzedaż i wejścia na podstawie biletów, karnetów i kart partnerskich. Bilety dwugodzinne zostają czasowo wstrzymane.
- Do strefy SPA zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22:00 oraz w weekendy od 6:00 do 22:00.
- Uwaga: Zgodnie z wytycznymi Strefa SPA będzie funkcjonować z wyłączeniem 2 saun oraz groty solnej. W tej sytuacji nie będą pobierane dopłaty za wstęp do strefy SPA!
- W reżimie sanitarnym pracujemy z ograniczoną przepustowością. Na płycie mogą przebywać max. 72 osoby jednocześnie. Prosimy pamiętać o konieczności zachowania dystansu społecznego przed linią kas, w przebieralniach i na płycie basenu.
- W godzinach popołudniowych wstęp na basen mają pierwszeństwo osoby posiadające wykupiony karnet na zajęcia zorganizowane.
- Trybuny na pływalni pozostaną zamknięte.
- Czepki kąpielowe są zalecane lecz nieobowiązkowe!
Przypominamy, że pływalnia działa w ścisłym reżimie sanitarnym, co oznacza, że:
- Obowiązuje zakaz korzystania z pływalni osób z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.
- W całym obiekcie oraz na terenie pływalni należy jak najczęściej dezynfekować ręce: dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu, w przebieralni oraz w pomieszczeniach z natryskami.
- W całym obiekcie MCER wszyscy klienci mają obowiązek noszenia maseczek zasłaniających usta oraz nos, z wyjątkiem płyty basenu.
- Należy zachować niezbędny dystans społeczny - 1,5-metrową odległość pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toaletach, natryskach, brodziku.
- Bezpośrednio przed kasą / szatnią może znajdować się jedna osoba.